Naszą Kadrę tworzą Panie z ogromnym sercem, zaangażowane w swoją pracę, dla których każdego dnia najważniejszy jest mały człowiek, jego dobre samopoczucie i komfort każdego dnia.

Ewelina Simińska- absolwentka studiów na kierunku Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza

W mojej pracy najwięcej satysfakcji przynoszą mi postępy rozwojowe dziecka, które mogę zaobserwować poprzez różne formy zabawy. Najbliższe mi są zajęcia sensoryczne oraz taneczne.Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Interesuję mnie psychologia rozwojowa oraz dekoracja wnętrz a gdy znajdę chwilę wolnego czasu lubię sięgnąć po dobrą książkę.

Karina Wilczyk

Z „Wesołym Gawroszkiem”związana jestem od samego początku. W mojej pracy największą radość sprawiają mi zajęcia taneczne z dziećmi, które doskonale wpływają na rozwój dziecka.  Dodatkowo spełniam się jako strażak ratownik w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie.

 Paulina Olejniczak

Praca w żłobku przynosi mi ogromną satysfakcję. Podczas codziennych zajęć z dziećmi prowadzęzajęcia muzyczno-taneczne, plastyczne oraz sensoryczne. Każdego dnia mogę wykazać się ciekawymi pomysłami i pokazać to małym obserwatorom. Prywatnie mama dwóch synów. W wolnym czasie lubię gotować oraz spacerować z rodziną.

Żaneta Grześkowiak- pielęgniarka