Nasz zespół

Naszą kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pasją, dbających o serdeczną, przyjazną atmosferę w przedszkolu i jak najlepsze wyniki nauczania.

Nauczyciele są absolwentami uczelni pedagogicznych, oraz posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi. Regularnie doskonalą swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach, tak aby każde zajęcia były interesujące dla dzieci.

W pracy z dziećmi stosują  różnorodne metody zabaw  i zajęć  dostosowując je do indywidualnych możliwości i potrzeb dzieci.

Dyrektor:

Anita Makowska-Koszalik

Wspieram nauczycieli w realizowaniu powierzanych im zadań, dążąc do tego, by „ Wesoły Gawroszek” był miejscem przyjaznym i otwartym dla każdego dziecka. Niesamowitą radość sprawia  mi możliwość uczestniczenia w rozwoju małego człowieka oraz obserwowanie jego postępów. Prywatnie mama nastolatka, fanka serialu „ Friends” oraz angielskiego humoru.

Nauczycielki przedszkola

Monika Płóciennik

Pracując z dziećmi, czuję że spełniam się zawodowo. Uśmiech i zadowolenie na ich twarzach, dają mi odczuć, iż jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

Prywatnie mama trójki dzieci, od niedawna druhna OSP w Gowarzewie. Interesuję się muzyką, filmem i teatrem. Uwielbiam prace plastyczne, florystykę. Moją pasją są sporty zimowe.

Anna Baranowska

Jestem fanką książek z cyklu :  „ Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby  dzieci do nos mówiły”.

W swojej pracy stosuje różne formy i metody wspierające rozwój dzieci, które poznałam na studiach, szkoleniach, kursach i warsztatach doszkalających.

Praca z dziećmi dostarcza mi wiele przyjemności, stając się nie tylko moim zawodem, ale i pasją.

Staram się otaczać  dzieci troską, opieka i ciepłem.

Jestem osobą otwartą i zaangażowaną w pracę. W łatwy sposób nawiązuje kontakty z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie.

Uśmiech na twarzy moich wychowanków, oraz czynione przez nich postępy, są dla mnie najpiękniejszą życiową nagrodą.

Ewelina Simińska

Absolwentka studiów kierunku Pedagogika Opiekuńczo -Wychowawcza oraz Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ogromną satysfakcję przynoszą mi postępy rozwojowe dzieci. Prywatnie mama dwójki dzieci. Interesuje mnie psychologia rozwojowa oraz dekoracja wnętrz. W wolnej chwili lubię sięgnąć po dobrą książkę

Marta Krupska

Jestem osobą bardzo ambitną, jeśli czegoś nie potrafię, staram się zrobić wszystko aby to zrobić 🙂

W wolnych chwilach lubię czytać dobrą książkę. Lubię też chodzić do kina bądź do teatru.

Czasem posiadam 100 pomysłów na minutę, które uwielbiam przeradzać w ciekawe zajęcia plastyczne i ruchowe. Bardzo lubię czytać książki dzieciom, uważam, że pobudzają one kreatywność dziecka, a także jego abstrakcyjne myślenie.

Myślę, że najważniejsza w dziecku jest jego indywidualność. Ważne by każde dziecko czuło się w 100 procentach dowartościowane”

Paulina Donaj-Bąk

W swojej pracy wykorzystuje elementy planu daltońskiego oraz pedagogiki Marii Montessori.

Jestem miłośniczką gier planszowych i spacerów. Prywatnie mama trójki dzieci.

Dominika Dudek

Choć ukończyłam studia, nadal rozwijam swoje kwalifikacje zawodowe. W pracy z dziećmi, podoba mi się to, że każdy dzień potrafi zaskakiwać a obserwacja rozwoju i postępów najmłodszych przynosi mi ogromną satysfakcję. Moją pasją jest rysunek,prace plastyczno- techniczne oraz język angielski. Chętnie sięgam po dobrą książkę fantasy oraz przygodową.

Jolanta Fludra

Pracuję z dziećmi od wielu lat, zarówno zawodowo jak i społecznie. Zaspokojenie dziecięcej ciekawości świata, zawsze sprawia mi ogromną radość. Obserwowanie tego jak się zmieniają i jak pokonują trudności utwierdza mnie w sensie mojej pracy. Największa zapłata to uśmiech na dziecięcej twarzy.

Justyna Owczarkowska

pedagog specjalny i terapeuta pedagogiczny.

Izabela Szeszuła- Begier

psycholog

Cecylia Michalik

Logopeda

Pomoce nauczyciela

Iwona Mandziak

Jestem osobą otwartą, pogodną i szczerą. Praca z dziećmi pozwala mi zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności. Uśmiech i radość dziecka jest najważniejszy. Prywatnie mama dwóch nastolatków Uwielbiam spędzać czas z rodziną oraz długie spacery z psem.

Agnieszka Dobrychłop

.Znajomi mówią  o mnie, że zarażam optymizmem i wewnętrznym ciepłem. Praca w przedszkolu sprawia mi ogromną przyjemność, mam dobry kontakt z dziećmi, dzięki czemu, wiedzą one, iż w każdej chwili mogą na mnie liczyć. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.  Lubię spędzać czas z rodziną na spacerach oraz wycieczkach a wieczorami uwielbiam czytać książki.

Halina Hoffmann

Z zawodu jestem  ekonomistą, ale najbardziej spełniam się zawodowo właśnie teraz. Od zawsze marzeniem moim była praca z dziećmi. Wydaje mi się, że mam dobry kontakt z dziećmi, mam dla nich wiele cierpliwości i empatii. Prywatnie jestem babcią ośmiorga wnucząt, z którymi chętnie spędzam czas.  Lubię muzykę, taniec i sport. Moje poczucie humoru sprawia, że wszystko staram się przyjmować z dystansem. W wolnych chwilach, których mam niewiele chętnie rozwiązuje krzyżówki oraz sudoku .Czytam interesującą książkę lub oglądam dobry film.”

Anna Sordyl

Praca z dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji. Interesuję się architekturą krajobrazu oraz plastyką. Lubię czytać książki o tematyce zdrowotnej oraz długie wycieczki rowerowe.. Prywatnie mama dorosłej córki i babcia

Alicja Andrzejewska

Justyna Konieczna

 

Intendent/kuchnia

Violetta Jankowska

Moje motto brzmi „ Najedzone dziecko to szczęśliwe dziecko”

Personel sprzątający

Żaneta Jasicka

Nauczyciele zajęć dodatkowych

Paulina KOwalska-Kroczek- Rytmika

 

 Ilona Wojciech- j, angielski

Największą radość sprawia mi obserwowanie postępów moich podopiecznych w nauce j. Angielskiego poprzez zabawę.