Prywatny Żłobek „ Wesoły Gawroszek”

Prywatny Żłobek „ Wesoły Gawroszek”, rozpoczął swoją działalność 01.09.2017r.

Żłobek mieści się na parterze nowoczesnego budynku.  Sala żłobkowa, połączone z  pełni wyposażoną i dostosowaną do potrzeb najmłodszych łazienką. Sala jest przestronna i  jasna . Wszystkie nasze sprzęty i zabawki posiadają stosowne certyfikaty. Do żłobka przynależy plac zabaw, z zabawkami dostosowanymi do dzieci w wieku żłobkowym. Oddzielony jest płotem od placu przedszkolnego aby maluszki mogły swobodnie z niego korzystać. Na piętrze swoje sale mają nasze przedszkolaki.

W naszym  żłobku staramy się stworzyć miłą i rodzinną atmosferę, pragniemy aby dzieci były otoczone czułą i troskliwą opieką przez cały pobyt w placówce.

Panie, które pracują w naszym Żłobku i zajmują się Państwa dziećmi posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w pracy z dziećmi. Przytulne wnętrze, domowa kameralna atmosfera powoduje, że Dzieci miło spędzają czas i czują się jak u siebie w domu.  Zależy nam aby pomóc dzieciom poznawać otaczający je świat, wspomagać ich rozwój fizyczny, psychiczny a także otaczać je opieką tak aby czuły się w naszym Żłobku bezpiecznie.

Nasza placówka spełnia wszelkie wymagania sanepidu oraz w zakresie ochrony przeciwpożarowej w związku z tym zostaliśmy wpisani do rejestru żłobków pod numerem 1/Ż/2017

Naszym celem jest stworzenie wesołego miejsca, w którym maluszki będą poznawały świat bawiąc się. Zapraszamy, a nawet namawiamy do odwiedzin by bliżej zapoznać się z naszą placówką.